Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Miedziano-złota Nokia 8 na zdjęciach

Do Sieci wyciekły zdjęcia Noki 8 w kolorze miedziano-złotym. Wygląda dokładnie tak samo jak na opublikowanych parę dni temu renderach, co świadczy o wiarygodności fotografii.

Od około tygodnia co chwilę pojawiają się nowe informacje i przecieki na temat nadchodzącego flagowca Noki. Oznacza to, że firma próbuje zrobić nieco szumu przed głośnym odsłonięciem modelu. A kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji? Parę dni temu na renderach pojawiła się data 20 lipca, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na jakieś nowe informacje. Niestety nic takiego się nie pojawiło, więc prawdopodobnie chodziło o rozgrzanie atmosfery.

Zdjęcia, które pojawiły się wczoraj wskazują na to, że smartfon zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Fotografie zostały wykonane prawdopodobnie na terenie fabryki, która produkuje urządzenia pod szyldem Noki. Świadczy to o tym, że przygotowania do odsłonięcia ruszyły pełną parą. Bardzo możliwe, że dzień prezentacji pokryje się z premierą wspomnianego smartfona.

Patrząc na te zdjęcia mamy drobne obawy. Po pierwsze – oby 1% baterii nie wróżył słabej optymalizacji. No i że to co widzimy na tylnym panelu było jedynie zagubionym włosem, a nie rysą na obudowie.
A oto zdjęcia na które wszyscy czekacie. Świeżutka miedziano-złota Nokia 8:

Źródło: Phonearena
Back to top button