Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Mobile Vikings: Dodatkowe gigabajty za autodoładowanie

Mobile Vikings wprowadza kolejną promocję – darmowy pakiet danych, który zasili konto klienta przy każdorazowym autodoładowaniu za minimum 19 zł.

 

Dla każdego numeru, który posiada aktywną usługę Autodoładowania i który zostanie doładowany tą metodą, można zyskać odpowiednio:

  • 1 GB danych dla 1 numeru;
  • 2 GB danych dla każdego z 2 numerów;
  • Po 3 GB danych w przypadku 3 i więcej numerów.

Darmowy pakiet zostanie skumulowany z Internetem dostępnym w danym momencie na koncie. Okres ważności pakietu promocyjnego będzie wynosił 31 dni, licząc od dnia jego aktywacji. Dodatkowe GB za autodoładowanie aktywują się zawsze pierwszego dnia miesiąca – np. doładowując konto 11 grudnia za 29 zł, w tym samym dniu otrzymuje się 15 GB Internetu w ramach taryfy, a promocyjne 1 GB trafi na konto na początku następnego miesiąca.

Oferta „Mam więcej” przeznaczona jest dla klientów, którzy korzystają z opcji „Minuty+SMS+Internet” oraz usługi Autodoładowania na kwotę minimum 19 zł. Promocja ma charakter stały. Szczegóły w regulaminie. Więcej na temat Autodoładowań w Mobile Vikings pod tym adresem – https://teleguru.pl/wiadomosci/autodoladowania-w-mobile-vikings/.

Regulamin

Źródło: Mobile Vikings

Back to top button