Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Mobile Vikings Polska świętuje 4-te urodziny

Mobile Vikings zawitał do Polski 4 grudnia 2013 roku. Z okazji kolejnej rocznicy operator przygotował krótkie podsumowanie dotychczasowej działalności.

„Na samym początku było nas dziesięcioro. Pięć osób pełniło rolę Help Desk Heroes, a jeden śmiałek sprawował pieczę nad całym IT. Potrzebowaliśmy rozgłosu, a co za tym idzie – dwóch marketingowców. Nie obyłoby się również bez znawcy finansów. Nad wszystkim czuwała najważniejsza persona w każdym biznesie – szef. W ciągu tych czterech lat zespół się powiększył. Teraz jest nas 26, z czego aż sześć najwytrwalszych, którzy są z nami od zawsze. Z biegiem czasu najbardziej rozrastały się działy Help Desk (obecnie 10 osób) i IT (9 osób). Do działu marketingu dołączyły dwie osoby, a do finansów jedna. CEO, naturalnie, pozostał ten sam. Od tego roku mamy również Chaos Managera, który swego czasu trafił na pierwsze strony gazet…” – czytamy na blogu Mobile Vikings.

Mobile Vikings to wirtualny operator komórkowy świadczący usług prepaid. Sieć korzysta z infrastruktury Play oraz T-Mobile.

Źródło: Mobile vikings
Back to top button