Wiadomości

Mobile Vikings został partnerem organizacji studenckiej ESN Polska

Mobile Vikings Polska rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Erasmus Student Network Poland (ESN Polska), będącą największą organizacją studencką w Europie.

Jak informuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska, w ciągu roku 12 tysięcy studentów zagranicznych przyjeżdżających do Polski otrzyma na swoich uczelniach od lokalnych sekcji ESN dedykowane Welcome Packi zawierające m.in. darmowe startery Mobile Vikings z doładowaną kwotą 10 zł. Pakiet zawiera także nielimitowane połączenia wewnątrz sieci, w tym do Play oraz 300 MB Internetu. Przygotowano również landing page dla przyszłych użytkowników oraz pomoc help desku Mobile Vikings w języku angielskim. Dodatkowo, operator będzie angażować się w wybrane projekty i wydarzenia organizowane przez ESN w nadchodzącym roku akademickim. Jednym z nich jest „Vikings on tour”, będący kampanią promocyjną marki połączoną ze specjalnymi wydarzeniami dla studentów zagranicznych. Początkowo współpraca pomiędzy Mobile Vikings, a ESN będzie trwać do zakończenia roku akademickiego 2015/2016 z możliwością przedłużenia umowy o kolejny rok. Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój międzynarodowych wymian studenckich, a w szczególności programu Erasmus+. Zajmuje się promocją mobilności i organizacją czasu wolnego dla studentów zagranicznych. W Polsce ma 35 lokalnych sekcji w 12 największych miastach.

Źródło: Mobile Vikings

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close