TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Mobile Vikings został partnerem organizacji studenckiej ESN Polska

Mobile Vikings został partnerem organizacji studenckiej ESN Polska

Mobile Vikings Polska rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Erasmus Student Network Poland (ESN Polska), będącą największą organizacją studencką w Europie.

Jak informuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska, w ciągu roku 12 tysięcy studentów zagranicznych przyjeżdżających do Polski otrzyma na swoich uczelniach od lokalnych sekcji ESN dedykowane Welcome Packi zawierające m.in. darmowe startery Mobile Vikings z doładowaną kwotą 10 zł. Pakiet zawiera także nielimitowane połączenia wewnątrz sieci, w tym do Play oraz 300 MB Internetu. Przygotowano również landing page dla przyszłych użytkowników oraz pomoc help desku Mobile Vikings w języku angielskim. Dodatkowo, operator będzie angażować się w wybrane projekty i wydarzenia organizowane przez ESN w nadchodzącym roku akademickim. Jednym z nich jest „Vikings on tour”, będący kampanią promocyjną marki połączoną ze specjalnymi wydarzeniami dla studentów zagranicznych. Początkowo współpraca pomiędzy Mobile Vikings, a ESN będzie trwać do zakończenia roku akademickiego 2015/2016 z możliwością przedłużenia umowy o kolejny rok. Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój międzynarodowych wymian studenckich, a w szczególności programu Erasmus+. Zajmuje się promocją mobilności i organizacją czasu wolnego dla studentów zagranicznych. W Polsce ma 35 lokalnych sekcji w 12 największych miastach.

Źródło: Mobile Vikings

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10%
1 głosy
40%
4 głosy
20%
2 głosy
30%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top