Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Moto G5 i G5 Plus: coraz wyższa jakość w rozsądnej cenie

Znamy już ceny i datę rynkowej premiery nowych modeli smartfonów z serii Moto G. Za Moto G5 zapłacimy ok. 1100 zł, 1300 zł kosztuje model Moto G5 Plus. W Polsce Moto G5 pojawi się w kwietniu.

Z prawie 20 000 ankiet internetowych, w badaniu przeprowadzonym przez KRC Research, w którym uczestniczyli mieszkańcy Brazylii, Chin, Niemiec, Rosji, Hiszpanii, Indii, Meksyku, Wielkiej Brytanii i USA, większość ankietowanych wskazało jako najważniejsze cechy smartfona pojemną baterię, dobry aparat i wysoką rozdzielczość oraz jakość ekranu. Nabywcy są  stanie zapłacić więcej za lepszy aparat (66% respondentów) i wytrzymały akumulator (76% respondentów).

lenovo-moto-g5

Pojemna bateria, szybka ładowarka

W swojej klasie cenowej modele Moto G5 są wyjątkowe: zamknięte metalowych obudowach, chronione hartowanym szkłem. Model G5 zaopatrzono w baterię o pojemności 2800 mAh, droższą G5 Plus – w akumulator 3000 mAh. Oba modele współpracują z 10-watową ładowarką, wystarczy kilkanaście minut, by zapewnić urządzeniom energii na kilka godzin pracy. Do odblokowania telefonów można wykorzystać wbudowany czytnik linii papilarnych, który jest także wykorzystywany do nawigacji. Oba smartfony zostaną wyposażone w Asystenta Google.

Dobrej klasy aparat

Poprzednie modele smartfonów Moto nie mogły poszczycić się świetnymi zdjęciami. Ma się to zmienić wraz z Moto G5 i G5 Plus. Pierwszy z modeli Moto wyposażono w 13-megapikselową kamerę z autofocusem z detekcją fazy, G5 Plus doczekała się 12-megapikselowego aparatu Dual Autofocus Pixels.

Source: Lenovo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close