Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Moto G6, G6 Plus i G6 Play na renderach

W przyszłym tygodniu – dokładnie 19 maja – Motorola zamierza zaprezentować trzy nowe urządzenia z serii G. Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play były już bohaterami wielu wycieków dotyczących ich specyfikacji i wyglądu. Dzisiaj do internetu trafiły rendery przedstawiające ostateczny wygląd smartfonów.

Moto G6 będzie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 450, 3 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 3 000 mAh. Nieco tańszą opcją będzie wariant Play, korzystający z procesora Snapdragon 430, jednak wyposażony w większą baterię (4 000 mAh). Najmocniejszą propozycją z trójki jest Plus ze Snapdragonem 630.

Zarówno w G6, jak i G6 Plus główny aparat składa się z dwóch matryc – jednej o rozdzielczości 12 megapikseli oraz drugiej, pomocniczej 5-megapikselowej przeznaczonej głównie do uzyskania efektu głębi. Z przodu znajdzie się aparat do selfie o rozdzielczości 16 megapikseli z dedykowanym fleszem LED. Najtańszy wariant, G6 Play, nie został wyposażony w podwójny aparat, zamiast tego znajdziemy tu aparaty w konfiguracji 8 MP z przodu i 13 MP z tyłu.

Source: Techradar
Tagi
Back to top button
Close