Wiadomości

Moto G6 i G6 Plus: Wyciekły prawdziwe zdjęcia

Już jutro czeka nas premiera trójki nowych modeli Motoroli – G6 Play, G6 oraz G6 Plus. Tercet nadchodzących smartfonów z linii Moto był już bohaterem wielu wycieków, a dzisiaj do internetu trafił kolejny z nich. Tym razem zdjęcia przedstawiają rzeczywiste egzemplarze urządzeń, ochronione specjalnym szkłem.

Nowa seria urządzeń od Motoroli pozostaje przy klasycznym designie, spójnym z innymi smartfonami firmy. We wszystkich trzech modelach pod ekranem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Jeśli chodzi o sam wyświetlacz, w całej trójce ma mieć on proporcje 18:9 i korzystać z panelu LCD. Zarówno G6, jak i G6 Plus, będą wyposażone w złącze audio 3,5 mm oraz podwójny aparat – tych funkcji będzie brakować w najskromniejszym wariancie Play.

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close