Moto Mod z przyciskami: Moto Z i Physical Keyboard Mod

moto-mods-keyboard-9

W serwisie Indiegogo rozpoczęto zbiórkę funduszy na realizację projektu, który prawdopodobnie ucieszy zwolenników fizycznych klawiatur.

Powrót do epoki smartfonów z Androidem wyposażonych w fizyczne klawiatury, która odeszła już w przeszłość wraz z HTC Desire Z i Motorolą Milestone, zapewni nam firma Livermorium.

Cena, dane techniczne i dostępność

Choć do końca zbiórki pozostał jeszcze ponad miesiąc, akcja na Indiegogo przyniosła już 1/4 potrzebnych funduszy (25 tysięcy dolarów ze 100 000). Fizyczne klawiatury w postaci Moto Mods będą oferowane w kilku wariantach kolorystycznych (złoty, biały, czarny) oraz różnych układach klawiszy (QWERTY, QWERTZ i AZERTY). Za doczepianą do Moto Z klawiaturę trzeba będzie zapłacić od 250 do 350 zł.

Klawiatura Livermorium będzie podświetlana diodami LED, górny rząd klawiszy numerycznych funkcjonuje również jako przyciski funkcyjne. Membranowe przyciski będą wyraźnie wyczuwalne pod palcami, a ich trwałość szacowana jest na 200 000 naciśnięć. Zgodnie z zapewnieniami organizatorów zbiórki, Moto Mod z klawiaturą dotrze do swoich nabywców w czerwcu 2017 roku.

Źródło: Indiegogo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
4 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top