Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Moto Z2 Force na nowych renderach: minijack wraca do serii Z

Należąca do Lenovo Motorola szykuje się do przedstawienia dwóch nowych flagowców – tegorocznych dodatków do linii Z. Do sieci trafiły rendery i 360-stopniowe nagranie przedstawiające Z2 Force, mocniejszy model z tej pary. Na pierwszy rzut oka niedużo się zmieniło, choć warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych rzeczy.

Małe zmiany w kwestii designu

Podobnie jak wydany jesienią zeszłego roku Moto Z Force, nowy model Motoroli wyposażony zostanie w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli. Wzornictwo jest niemalże identyczne, nie zabrakło także wsparcia dla modułów Moto Mods – to właśnie ze względu na tę funkcjonalność design smartfona nie został zmieniony w porównaniu z zeszłoroczną wersją. Spodziewamy się zatem, że wprowadzone w 2016 Mods będą kompatybilne zarówno z Z2 i Z2 Force, jak i przyszłymi flagowcami Motoroli/Lenovo. Kluczową zmianą jest powrót złącza słuchawkowego 3,5 mm, które nie znalazło się w wyposażeniu Moto Z ani Moto Z Force.

Cienki, ale nie do końca

Moto Z2 Force jest minimalnie wyższy i szerszy niż jego poprzednik (15,63 cm na 7,63 cm vs. 15,59 cm na 7,58 cm), jednak został zauważalnie odchudzony – jego grubość wynosi zaledwie 0,599 cm (0,7 mm w Moto Z Force). Mamy nadzieję, że nie oznacza to zastosowania mało pojemnej baterii. Cienkość smartfona jest niestety zupełnie zniwelowana przez bardzo daleko odstający aparat – w miejscu, gdzie jest on umieszczony, Z2 Force ma już 0,85 cm.

Wśród innych nowości znalazł się podwójny tylny aparat, podwójny flesz przy przednim aparacie oraz odświeżony czytnik linii papilarnych. Nie znamy jeszcze szczegółów na temat specyfikacji smartfona; na razie wiemy tylko, że w roli procesora najprawdopodobniej pojawi się nowy Snapdragon 835.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close