Wiadomości

Moto Z3 Play ze Snapdragonem 660 w GeekBench

Od premiery nowych smartfonów Motoroli dzieli nas już tylko tydzień. Informacji o nadchodzących urządzeniach jest coraz więcej – wersja Play pojawiła się wśród wyników benchmarku GeekBench, dzięki czemu poznaliśmy jej specyfikację techniczną.

Motorola Moto Z3 Play będzie napędzana 8-rdzeniowym Snapdragonem 660, dzięki czemu zaoferuje moc obliczeniową większą niż w przypadku np. niedawno wydanego Moto G6 Plus. Procesor będzie wspierany przez 4 GB RAM-u, a całość będzie pracować pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. Spodziewamy się także dostępności aktualizacji do Androida P.

Z wcześniejszych wycieków dowiedzieliśmy się już, że ekran Moto Z3 Play będzie mieć proporcje 18:9, a czytnik linii papilarnych powędrował na boczną krawędź urządzenia. Jak przystało na urządzenie z linii Moto Z, nie zabraknie wsparcia dla modułów z rodziny Moto Mods. Premiera Z3 Play zaplanowana jest na 6 czerwca, a jego cena powinna wynosić około 500 dolarów (1 800 zł).

Source: Geekbench
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close