TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Moto Z3 Play ze Snapdragonem 660 w GeekBench

Od premiery nowych smartfonów Motoroli dzieli nas już tylko tydzień. Informacji o nadchodzących urządzeniach jest coraz więcej – wersja Play pojawiła się wśród wyników benchmarku GeekBench, dzięki czemu poznaliśmy jej specyfikację techniczną.

Motorola Moto Z3 Play będzie napędzana 8-rdzeniowym Snapdragonem 660, dzięki czemu zaoferuje moc obliczeniową większą niż w przypadku np. niedawno wydanego Moto G6 Plus. Procesor będzie wspierany przez 4 GB RAM-u, a całość będzie pracować pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. Spodziewamy się także dostępności aktualizacji do Androida P.

Z wcześniejszych wycieków dowiedzieliśmy się już, że ekran Moto Z3 Play będzie mieć proporcje 18:9, a czytnik linii papilarnych powędrował na boczną krawędź urządzenia. Jak przystało na urządzenie z linii Moto Z, nie zabraknie wsparcia dla modułów z rodziny Moto Mods. Premiera Z3 Play zaplanowana jest na 6 czerwca, a jego cena powinna wynosić około 500 dolarów (1 800 zł).

Źródło: Geekbench

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top