Wiadomości

Motorola Moto 360 2nd gen w Polsce

Druga generacja smartwatcha Motorola Moto 360 trafiła właśnie do Polski. Poznaliśmy więc ceny produktu, które niestety nie należą do najniższych – za najtańszy wariant przyjdzie nam zapłacić 1299 złotych.

Podczas targów IFA 2015 w Berlinie poznaliśmy następce ubiegłorocznego zegarka Moto 360. Nazywany po prostu Moto 360 2nd gen lub Moto 360 (2015), gadżet dostępny jest w wariancie podstawowym z kopertą o średnicy 42 lub 46 mm, jak również w edycji Moto 360 Sport przeznaczonej dla najbardziej aktywnych. Na drugą wersję poczekamy zapewne do przyszłego roku, gdyż Motorola poinformowała, że w pierwszej kolejności trafi do Francji i Wielkiej Brytanii, jednak bardziej klasyczny odmiana zegarka jest już dostępna w naszym kraju. Motorola Moto 360 drugiej generacji została wyceniona na 1299 złotych – tyle kosztuje model z czarną kopertą o średnicy 42 mm i czarnym, skórzanym paskiem. Za 1349 złotych możemy z kolei kupić zegarek w identycznym rozmiarze i kolorze różowego złota. Najdrożej przedstawia się wariant 46-milimetrowy wariant z koniakowym paskiem – 1499 złotych.

Źródło: własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close