TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Motorola Moto G6 w bazie TENAA – znamy wygląd i specyfikację

W najbliższych dniach Motorola ma zaprezentować swoje pierwsze smartfony w tym roku. Będą to modele Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play – bezpośredni następcy rodziny Moto G5 przedstawionej w 2017. Pierwszy z nich pojawił się w bazie danych agencji TENAA, dzięki czemu znamy oficjalny wygląd i specyfikację urządzenia.

Wzornictwo smartfona jest spójne z innymi smartfonami Motoroli, a najbardziej zbliżony wyglądem model to Moto X4. Najbardziej zauważalną różnicą będą nieco węższe ramki. Pod 5,7-calowym ekranem umieszczono czytnik linii papilarnych, a na tylnym panelu znalazł się podwójny aparat.

Moto G6 będzie napędzany procesorem Snapdragon 450 (8 x 1,8 GHz) wspieranym przez 4 GB RAM-u. Ilość miejsca na dane użytkownika wyniesie 64 GB. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 1080 na 2160 pikseli, co daje proporcje 18:9. Aparat do selfie korzysta z matrycy 16 MP, natomiast obiektywy głównego aparatu mają rozdzielczość 12 i 5 megapikseli. Pojemność baterii wynosi 3 000 mAh. Cena smartfona w globalnej dystrybucji wyniesie 240 USD, czyli ok. 820 zł.

Źródło: Tenaa

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top