TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Motorola Moto X (2015) – nowe informacje i pierwsze zdjęcia

Motorola Moto X (2015) - nowe informacje i pierwsze zdjęcia

Tegoroczna Motorola Moto X zbliża się coraz szybszymi krokami i wzorem poprzednich modeli, informacje oraz zdjęcia o niej zaczynają wychodzić na światło dzienne kilka miesięcy przed premierą. Najświeższe doniesienia ujawniają prawdopodobną specyfikację smartfona, wygląd obudowy oraz kilka innych interesujących faktów.

W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się zdjęcia rzekomo przedstawiające flagową Motorolę Moto X (2015). Można na nich zobaczyć, że telefon zaoferuje m.in. wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania, a w specjalnie wydrążonym miejscu pod tylnym aparatem ma szansę znaleźć się czytnik linii papilarnych. Co jednak ciekawe, źródło zdjęć twierdzi, że pokazują one starszy prototyp urządzenia i ostatecznie skanera w Moto X nie znajdziemy. Na dowód pokazano kolejną fotografię. news-moto-x-zdjecia-wyciek Motorola Moto X (2015) - nowe informacje i pierwsze zdjęcianews-moto-x-zdjecia-wyciek Motorola Moto X (2015) - nowe informacje i pierwsze zdjęciaNa tym nie kończą się nowości dotyczące nowego smartfona Motoroli. Ukazał się również materiał, na którym widać tylny, drewniany panel obudowy telefonu oraz część jego specyfikacji technicznej. Wedle najnowszych przecieków, trzecia generacja Moto X wystąpi w dwóch wariantach – z ekranem o przekątnej 5.7 cala i 5.2 cala. Wyświetlacze obu wersji mają mieć tą samą rozdzielczość, czyli 1440 x 2560 pikseli, która coraz częściej staje się standardem wśród urządzeń z wysokiej półki. Ponadto, możemy spodziewać się procesora Snapdragon od Qualcomm (prawdopodobnie Snapdragon 808 lub 810) oraz 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, z czego około 21 GB będzie dostępne dla użytkownika. Urządzenie ma być też wyposażone w stereofoniczne głośniki i port USB Type C. Systemem operacyjnym będzie Android 5.1.1 Lollipop. Jak zawsze, wszelkie tego typu informacje trzeba traktować z przymrużeniem oka, oczekując ich potwierdzenia lub zaprzeczenia.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
33.33%
3 głosy
22.22%
2 głosy
44.45%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top