Muzyczny starter Red Bull Mobile

W ten weekend w Warszawie odbędzie się Red Bull Music Academy Weekender Warsaw 2016. Z tej okazji Play przygotował specjalny, darmowy starter RBM.

Na limitowanym zestawie startowym Red Bull Mobile znajduje się gratisowy dostęp do 3 miesięcy usługi muzycznej TIDAL oraz 2 GB danych na 10 dni, które można wykorzystać np. na ściągnięcie aplikacji czy odtwarzanie muzyki. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje 3 zł do wykorzystania na wszystkie usługi telekomunikacyjnej określone w cenniku Red Bull Mobile Energy na kartę. Okres ważności połączeń przychodzących dla startera wynosi 70 dni od dnia aktywacji. Darmowy starter RBM można zamówić w tym miejscu. Oferta promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania. Więcej informacji:

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
16.67%
1 głosy
50%
3 głosy
16.66%
1 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze