TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Muzycznych smartfonów nigdy za wiele – legendarne Marshall Amplification szykuje niespodziankę

Muzycznych smartfonów nigdy za wiele - legendarne Marshall Amplification szykuje niespodziankę

Rynek smartfonów jest obecnie niezwykle łakomym kąskiem dla wielu producentów, w tym nawet firm zupełnie niezwiązanych z tą branżą. Ostatnim znanym przykładem jest Kodak, który próbuje swoich sił z fotograficznym modelem IM5. Teraz czas na kolejnego, nowego gracza – Marshall Amplification.

Brytyjski Marshall Amplification został założony w 1962 roku w Londynie i od tego czasu wyrobił sobie renomę znakomitego producenta wzmacniaczy muzycznych, z których korzystało na przestrzeni lat wielu słynnych muzyków rockowych, m.in. Jimi Hendrix, Slash czy Zakk Wylde. Dwa lata temu, w ramach promocji marki, firma wkroczyła nawet na rynek sprzętu AGD, prezentując dość oryginalną lodówkę Marshall Fridge, która z wyglądu nawiązywała do modeli z serii Vintage Modern. Jak się okazuje, Marshall Amplification ma pomysł na kolejny biznes, tym razem w segmencie mobilnym. Producent umieścił na swojej oficjalnej stronie internetowej nową zakładkę, na której znaleźć można zdjęcie pozwalające rzucić okiem na smartfon wykonany z czarnej skóry (lub materiału skóropodobnego). Grafika okraszona jest podpisem: „The revolution has begun” (Zaczęła się rewolucja). Nieco niżej zaś znajduje się licznik, który aktualnie wskazuje około siedmiu dni do „historycznego ujawnienia”. news-marshall_amplification-smartfon-1 Muzycznych smartfonów nigdy za wiele - legendarne Marshall Amplification szykuje niespodziankęO smartfonie Marshall Amplification nie wiemy praktycznie nic, jednak można założyć, że będzie on pracować pod kontrolą systemu Android i zaoferuje ponadprzeciętną jakość dźwięku. Cóż, byle do przyszłego czwartku i miejmy nadzieje, że jest na co czekać.

Źródło: Dagens Industri, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
9 głosy
33.33%
6 głosy
11.11%
2 głosy
5.56%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top