Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

myPhone FLIP – atrakcyjny cenowo telefon z klapką już w sprzedaży

Polski producent, firma myPhone wprowadza na rynek telefon myPhone FLIP. Słuchawka debiutuje już dziś, 12 stycznia w sklepach Biedronka na terenie całego kraju i kosztuje jedyne 119 zł.

myPhone FLIP powstał z myślą o osobach poszukujących nieskomplikowanych i intuicyjnych urządzeń zamkniętych w estetycznej obudowie. Jest to prosty telefon w obudowie z klapką, jakich ostatnio coraz mniej na rynku. Nowy przedstawiciel serii myPhone Simple Life posiada duże, czytelnie opisane klawisze, a zewnętrzny, frontowy panel zawiera wbudowaną diodę sygnalizującą np. nieodebrane połączenia, wiadomość SMS i ładowanie akumulatora. Na tylnym panelu natomiast umieszczono głośnik, diodę latarki (która dodatkowo jest diodą flash aparatu) oraz obiektyw. Na prawym boku urządzenia znaleźć można przyciski głośności oraz gniazdo słuchawkowe mini-jack.news-myphone-flip-4Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników umieszczono klawisz SOS, znany z poprzednich urządzeń tej serii. Znajduje się on na samym dole klawiatury. Naciśnięcie klawisza w zależności od ustawień pozwala na uzyskanie połączenia alarmowego z kilkoma wcześniej zdefiniowanymi numerami telefonu lub też wysłanie na nie SMS-a o ustalonej treści.

Telefon wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej 2.2 cala (176 x 220 pikseli), 32 MB RAM, 32 MB pamięci wbudowanej (można rozbudować o dodatkowe 8 GB dzięki kartom microSD) oraz baterię o pojemność 800 mAh, która pozwala na 10 dni pracy w trybie czuwania lub około 5 godzin rozmów. Ponadto ma on podstawowe funkcje, takie jak zegar, alarm, kalkulator, czy kalendarz. Umożliwia również robienie prostych zdjęć i filmów dzięki wbudowanej kamerze VGA. Oprócz tego jest jeszcze radiowy moduł FM, który działa bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego w roli anteny. Telefon ma wymiary 99.8 x 49 x 19.5 mm.

myPhone FLIP występuje w czterech wariantach kolorystycznych – czarnym, srebrnym, granatowym i biało-czarnym.news-myphone-flip

W skład całego zestawu wchodzi także karta startowa sieci TuBiedronka – „100 ekstra złotówek” umożliwiającą bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka oraz tanie połączenia do innych operatorów. Całość została wyceniona na 119 złotych i jest dostępna już od dzisiaj w sklepach sieci detalicznej Biedronka. Ilość zestawów jest ograniczona. Telefon jest objęty 36-miesięczna gwarancją producenta.

Źródło: myPhone

Tagi
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close