Nadchodzi świetny Galaxy Note 8 i urokliwy Note 7 (po renowacji)

samsung-galaxy-note-8-1

Hasło „Make Galaxy Note Great Again” może się spełnić w przypadku kolejnego modelu popularnych smartfonów z serii Note. Po wpadce z samozapalająca się baterią Samsungowi nie pozostaje nic innego, jak skasować serię flagowców, albo uczynić ją ponownie świetną.

Serwis SamMobile dotarł do informacji, z których wynika, że nazwa kodowa nowego Note 8 to „Great”, czyli świetny. Z informacji udostępnionych przez serwis wynika również, że oznaczenie symboliczne Galaxy Note 8 to SM-N950F. Zgodnie ze schematem numeracji poszczególnych modeli powinniśmy doczekać się urządzenia o kodzie SM-N940F, jednak wiedząc o tym, że Azjaci uznają cyfrę 4 za symbol nieszczęścia, przeskok w numeracji nie zaskakuje.

Note 7 po liftingu

Ekolodzy z Greenpeace, którzy zakłócili konferencję Samsunga na MWC 2017, domagając się poddania recyklingowi komponentów z wycofanego z rynku, feralnego Note 7 chyba osiągnęli swój cel: odnowiony Note 7 został oznaczony symbolem SM-935, a jego wdzięczna nazwa kodowa to „Grace R”. Galaxy Note 7 po renowacji ma trafić na rynek południowokoreański.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
4 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top