Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Najlepsze 2016: Innowacja roku

W świecie technologii, podobnie jak w wielu innych dziedzinach, jesteśmy świadkami nieustannego wyścigu szczurów. Rok w rok producenci smartfonów prześcigają się w coraz wydajniejszych podzespołach i atrakcyjniejszych designach. Są jednak tacy, którzy nie stronią od eksperymentów i odrobiny oryginalności. Efekty widzieliśmy w 2016 roku.

Jednym z nowszych pomysłów na zrewolucjonizowanie branży mobilnej są moduły, dzięki którym możemy zwiększyć możliwości danego smartfona. Wśród nich m.in. dodatkowe banki energii, kamery, gogle do wirtualnej rzeczywistości czy projektor. W tym samym czasie wzrosło znaczenie podwójnego aparatu w telefonie. Chociaż idea ta zaistniała już w czasach mody na zdjęcia 3D, dopiero w ubiegłym roku mogliśmy dostrzec prawdziwe jej zalety. Jednakże zwycięzca tytułowej kategorii może być tylko jeden.

I miejsce: Lenovo Moto Z

lenovo-moto-z-innowacja roku 2016

Zwiększenie możliwości telefonu nigdy nie było tak proste i przemyślane. Idealne połączenie funkcjonalności z wyglądem.

II miejsce: Huawei P9

test-Huawei-P9 (10)

Profesjonalne zdjęcia portretowe z rozmytym tłem – dodatkowy obiektyw Huawei P9 zwiększa możliwości fotograficzne.

III miejsce: LG G5

test-LG-G5 (18)

Rozszerzenia możliwości fotograficznych, lepsze doświadczenie muzyczne lub wymienna bateria – wszystko szybko i sprawnie.

Wręczenie nagród

A jakie jest Wasze zdanie? Czy zgadzacie się z wyborem? A może macie własne typy, które bardziej zasłużyły na miano największych innowacji 2016 roku? Czekamy na wszelkie komentarze.

Back to top button