Natura: 1 Technologia: 0

Pewien Jastrząb w USA wyraźnie sprzeciwił się popularyzacji dronów i wypowiedział im otwartą wojnę. Co więcej, starcie zostało uwiecznione na filmie i wygląda co najmniej efektownie.

Tak, Teleguru wie, że z telefonami ma to niewiele wspólnego, ale zbliża się weekend i trzeba trochę odetchnąć. A w tym nic nie pomaga lepiej, jak trochę akcji. Pewien Amerykanin postanowił polatać swoim dronem nad Cambridge i ponagrywać okolicę. Niestety, jego zajęcie nie przypadło do gustu pewnemu jastrzębiowi, który zaatakował urządzenie.

Kilkusekundowe „starcie” zostało uwiecznione zamontowaną na dronie kamerką GoPro Hero 3+, dzięki czemu podziwiać je można w Full HD (filmik powyżej). Warto oddać pilotowi, że nie próbował skrzywdzić zwierzęcia i pozwolił swojej maszynie spać po uderzeniu ptaka. W efekcie, zarówno dron, jak i jastrząb wyszły z pojedynku bez szwanku.

Źródło: digitaltrends.com

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.47%
75 głosy
22.51%
52 głosy
27.27%
63 głosy
17.75%
41 głosy
Tomasz Słowik

Autor: Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top