TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nexus 9 w połowie października

Nexus 9 w połowie października

W Internecie pojawiły się nieoficjalne informacje, że tablet HTC Nexus 9 pojawi się w sprzedaży 15 lub 16 października 2014 roku.

Wiadomość na ten temat została podana przez serwis Android Authority i ma pochodzić z dwóch niezależnych źródeł zbliżonych do koncernu Google, który zlecił firmie HTC produkcję Nexusa 9.

Niestety na razie nie wiadomo, ile wspomniany tablet miałby kosztować. Można jednak przypuszczać, że cena nie będzie wygórowana, gdyż tego słynie seria Nexus. Przy okazji pojawiły się pogłoski o tym, co w najbliższym czasie szykuje dla użytkowników koncern z Mountain View. Wynika z nich, że Nexus 9 miałby się pojawić z Androidem L na pokładzie, chociaż oficjalna premiera tej wersji systemu zaplanowana jest dopiero na przełom października i listopada.

Mówi się też o nadchodzącej premierze urządzenia o nazwie Nexus 6, choć niektórzy jako prawdopodobną nazwę podają Moto Nexus z racji tego, że producentem smarftona jest firma Motorola. Jego specyfikacja jest dostępna na poniższej stronie, a wpis o nim pojawi się na Teleguru w najbliższym czasie.

/telefony-przyszle/motorola-nexus-6–niepotwierdzony-

Źródło: Android Authority

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.63%
93 głosy
18.25%
52 głosy
27.02%
77 głosy
22.1%
63 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top