TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Niektóre kraje otrzymają uboższą wersję LG G5

Niektóre kraje otrzymają uboższą wersję LG G5

Zaprezentowany na targach MWC LG G5 okazał się jednym z najbardziej intrygujących smartfonów, wzbudzając zainteresowanie potężną specyfikacją i modułową budową. Niestety, nie każdemu posiadaczowi nowego flagowca LG dane będzie doświadczyć pełni jego możliwości.

Na większości rynków LG G5 zadebiutuje w standardowej konfiguracji, obejmującej m.in. niezwykle wydajny procesor Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530 i 4 GB RAM LPDDR4. Jak jednak poinformował jeden z przedstawicieli chilijskiego oddziału LG, flagowiec będzie sprzedawany w nieco okrojonej wersji w krajach Ameryki Łacińskiej. Tamtejszy wariant LG G5 nadal będzie ciekawie prezentującą się propozycją, ale konsumenci będą musieli zadowolić się średniej klasy chipem Snapdragon 652 z Adreno 510 oraz wolniejszą pamięcią operacyjną LPDDR3, w dodatku w ilości 3 GB. Co więcej, smartfon nie otrzyma wsparcia dla gogli VR 360, będących częścią modułowych akcesoriów. Nie wiadomo, jak wygląda sytuacja z pozostałymi dodatkami (np. LG 360 CAM). Decyzja o wydaniu w Ameryce Łacińskiej gorszej wersji LG G5 została podjęta po rozmowach z operatorami, którzy optowali za dostosowaniem ceny do rynku, a także w związku z małym zainteresowaniem wirtualną rzeczywistością.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top