Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nintendo udostępnia pierwszą aktualizację gry Super Mario Run na Androida

Japoński producent udostępnia pierwsze uaktualnienie Super Mario Run na Androida. Gracze mogą spodziewać się raczej niewielkich zmian.

Mobilna wersja gry o przygodach słynnego hydraulika zadebiutowała na urządzeniach z systemem iOS 15 grudnia 2016 roku. Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem musieli poczekać na tę produkcję trochę dłużej – na OS od Google’a trafiła ona niespełna miesiąc temu. Teraz gra Super Mario Run na Androida doczekała się pierwszej dużej aktualizacji, która jednak wydaje się duża jedynie z nazwy – przynajmniej jeśli chodzi o zmiany w gameplayu.

Estetyka i ropuchy

Ważniejszymi nowościami, jakie wprowadza update, jest implementacja osiągnięć z Google Play czy umożliwienie graczom wyszukiwania ich znajomych za pomocą kont Nintendo. Natomiast jeśli chodzi o samą rozgrywkę, tutaj zmiany są raczej kosmetyczne – otrzymujemy między innymi nowe budynki do królestw i możemy eksperymentować z ikonką gracza. Musimy jednak pamiętać, że nie wszystkie opcje dotyczące zmiany ikonki są dostępne w Polsce. Twórcy zwiększyli również do 99 999 liczbę ropuch, które gracz może mieć w królestwie.

Aktualizacja wprowadza ponadto „dalsze zmiany i ulepszenia”, ale te nie są raczej niczym ważnym – producent ich nawet nie wymienia. Zaktualizowaną grę można tradycyjnie pobrać ze sklepu Google Play.

Source: Engadget, Google play
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close