Nokia 2 trafi do zagranicznych sklepów w listopadzie

nokia-hmd

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Nokia 2 ma trafić do sprzedaży w listopadzie. Telefon będzie mieć przeciętny procesor i bardzo dobrą baterię.

O planach HMD dotyczących rozpoczęcia sprzedaży Nokii 2 w listopadzie poinformował na Facebooku oddział producenta w Birmie. Wcześniej w internecie pojawiły się pogłoski, że do końca roku HMD Global planuje wypuścić na rynek jeszcze jednego smartfona. Możliwe, że będzie to Nokia 9, która podobnie jak „dwójka” ma również bezramkowy design.

Nokia 2 ma wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala. Urządzenie zostało wyposażone w mało wydajny jak na dzisiejsze czasy procesor Snapdragon 210. Elementem specyfikacji, który zachwyca, jest natomiast pojemna bateria – telefon ma akumulator o pojemności 4000 mAh. Niektórzy uważają jednak, że dobra bateria nie zdziała cudów w połączeniu z mało wydajnym układem.

Informacja o rozpoczęciu sprzedaży Nokii 2 w listopadzie dotyczy na razie jedynie Birmy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy telefon będzie można kupić w innych rejonach świata.

Źródło: Gsmarena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top