Nokia 2 trafi do zagranicznych sklepów w listopadzie

nokia-hmd

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Nokia 2 ma trafić do sprzedaży w listopadzie. Telefon będzie mieć przeciętny procesor i bardzo dobrą baterię.

O planach HMD dotyczących rozpoczęcia sprzedaży Nokii 2 w listopadzie poinformował na Facebooku oddział producenta w Birmie. Wcześniej w internecie pojawiły się pogłoski, że do końca roku HMD Global planuje wypuścić na rynek jeszcze jednego smartfona. Możliwe, że będzie to Nokia 9, która podobnie jak „dwójka” ma również bezramkowy design.

Nokia 2 ma wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala. Urządzenie zostało wyposażone w mało wydajny jak na dzisiejsze czasy procesor Snapdragon 210. Elementem specyfikacji, który zachwyca, jest natomiast pojemna bateria – telefon ma akumulator o pojemności 4000 mAh. Niektórzy uważają jednak, że dobra bateria nie zdziała cudów w połączeniu z mało wydajnym układem.

Informacja o rozpoczęciu sprzedaży Nokii 2 w listopadzie dotyczy na razie jedynie Birmy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy telefon będzie można kupić w innych rejonach świata.

Source: Gsmarena

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top