Wiadomości

Nokia 5.1 Plus na pierwszych renderach

Choć HMD Global wydało niedawno trzy nowe smartfony, firma będąca właścicielem marki Nokia nie zamierza jeszcze przestawać. W najbliższych miesiącach pojawić ma się nowy model, który będzie nosić nazwę 5.1 Plus. Urządzenie pojawiło się już na pierwszych renderach, dzięki czemu poznaliśmy jego prawdopodobny wygląd.

Jednym z najciekawszych elementów nowego smartfona Nokii jest podwójny aparat na tylnym panelu – jest to rzadki widok w średniobudżetowych urządzeniach, a właśnie w tę półkę cenową celuje 5.1 Plus. Z przodu z kolei znalazło się popularne ostatnio wcięcie w górnej krawędzi wyświetlacza. Na razie nie znamy oficjalnych informacji na temat specyfikacji. Spodziewamy się 5,7-calowego ekranu oraz procesora MediaTek Helio P23. Prawdopodobna data premiery Nokii 5.1 Plus to sierpień tego roku – urządzenie może zostać przedstawione podczas targów IFA.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close