TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nokia 5.1 Plus na pierwszych renderach

Choć HMD Global wydało niedawno trzy nowe smartfony, firma będąca właścicielem marki Nokia nie zamierza jeszcze przestawać. W najbliższych miesiącach pojawić ma się nowy model, który będzie nosić nazwę 5.1 Plus. Urządzenie pojawiło się już na pierwszych renderach, dzięki czemu poznaliśmy jego prawdopodobny wygląd.

Jednym z najciekawszych elementów nowego smartfona Nokii jest podwójny aparat na tylnym panelu – jest to rzadki widok w średniobudżetowych urządzeniach, a właśnie w tę półkę cenową celuje 5.1 Plus. Z przodu z kolei znalazło się popularne ostatnio wcięcie w górnej krawędzi wyświetlacza. Na razie nie znamy oficjalnych informacji na temat specyfikacji. Spodziewamy się 5,7-calowego ekranu oraz procesora MediaTek Helio P23. Prawdopodobna data premiery Nokii 5.1 Plus to sierpień tego roku – urządzenie może zostać przedstawione podczas targów IFA.

Źródło: Nokiapoweruser

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top