Nokia pracuje nad następcą modelu 6

news-nokia6-1

Nokia 6 to pierwszy smartfon wydany przez fińską firmę od momentu przejęcia jej przez HMD Global. Niecały miesiąc dzieli „szóstkę” od jej pierwszych urodzin, co w świecie smartfonów zwykle oznacza rychłe pojawienie się następcy modelu. Poznaliśmy pierwsze informacje na temat reedycji Nokii 6.

Na chińskim portalu społecznościowym Baidu pojawiło się zdjęcie przedstawiające naklejkę zawierającą podstawowe informacje o nowym smartfonie. Można się z niej dowiedzieć między innymi, że jego wewnętrzna nazwa to TA-1054, choć oczywiście numer kodowy urządzenia będzie się różnić między regionami. Kolejną informacją zawartą na fotografii jest ilość pamięci nowej Nokii 6: jest to 4 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika. Spodziewamy się także obecności wariantu z 3 GB RAM-u i 32 GB na dane oraz 4 GB/64 GB.

nokia-6-2 Nokia pracuje nad następcą modelu 6

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji następca Nokii 6 zostanie wyposażony w ekran o bardzo wąskich ramkach. To będzie wiązać się także z przeniesieniem czytnika linii papilarnych na tylny panel smartfona. Nowa Nokia 6 może zostać zaprezentowana podczas zaplanowanych na styczeń 2018 targów CES.

Source: Gizmochina

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top