Wiadomości

Nokia wkrótce zaprezentuje tajemniczy model X

HMD Global, firma będąca właścicielem marki Nokia, szykuje się do premiery nowego urządzenia. Już za kilkanaście dni, dokładnie 27 lipca, na rynek trafi model X.

Na razie bardzo mało wiemy o nadchodzącym urządzeniu Nokii – do internetu trafił jedynie plakat reklamujący nowego smartfona, na którym widnieje w zasadzie tylko litera X oraz data premiery. Według dotychczasowych pogłosek Nokia X ma być wyposażona w 4 lub 6 GB RAM-u, dostępne będą także warianty różniące się zastosowanym procesorem (do wyboru MediaTek lub Snapdragon). Nazwa urządzenia może niektórym wydawać się znajoma – kilka lat temu, w lutym 2014, na rynku pojawiła się pierwsza Nokia X, która jednak ma mieć mało wspólnego z nadchodzącym telefonem fińskiej firmy.

Source: Techradar
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close