Wiadomości

Nokia X6 znowu błyskawicznie wyprzedana

Nokia przeprowadziła dzisiaj kolejny w tym tygodniu „flash sale” („błyskawiczną wyprzedaż”) świeżo wydanego modelu X6 w Chinach. Podobnie jak ostatnio, wystarczyło kilka sekund, żeby sprzedać cały nakład.

Urządzenie było dostępne w liczbie 700 tysięcy egzemplarzy, które rozeszły się w zaledwie kilka sekund. Pierwszy smartfon Nokii z wcięciem osiągnął spory sukces w Chinach. Jego międzynarodowa edycja również może zostać ciepło przyjęta przez klientów, jednak na razie wygląda na to, że producent będzie miał problem z dotrzymaniem tempa klientom z Państwa Środka.

Nokia X6 sprzedawana jest w cenie ok. 1 500 juanów (ok. 850 zł). Smartfon fińskiego producenta oferuje 5,8-calowy ekran FHD+, procesor Snapdragon 636, 4/6 GB RAM-u, 32/64 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 5 MP z przodu i 16 MP z tyłu oraz baterię o pojemności 3 060 mAh.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close