Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nonstop Chuck Norris – nowa gra za darmo na systemach Android i iOS

Chuck Norris, amerykański aktor, scenarzysta i bohater absurdalnych dowcipów, obchodzi w tym roku 77. urodziny. Z tej okazji studio Flare Games przygotowało dla fanów słynnego twardziela niespodziankę – darmową grę akcji Nonstop Chuck Norris, przeznaczoną na systemy mobilne Android i iOS.

Gra jest zupełną świeżynką – została udostępniona zaledwie kilka dni temu. Można ją pobrać za darmo ze sklepu Google Play lub App Store. Oczywiście należy pamiętać, że za pewne produkty w aplikacji trzeba zapłacić prawdziwą gotówką. Kosztują one od 4 do nawet 430 złotych za sztukę.

Grę reklamuje sam Chuck Norris, w związku z czym chyba nie trzeba mieć wątpliwości zarówno co do jakości aplikacji, jak i gatunku gry. Aktor jest bohaterem filmów akcji, dlatego Nonstop Chuck Norris to typowa gra akcji, w której bohater może użyć praktycznie wszystkiego, co znajduje się w zasięgu jego rąk, by odpierać nieskończone ataki atakujących go łotrów. Oczywiście możemy również używać części ciała bohatera, takich jak broda czy noga – nie mogło tutaj zabraknąć słynnych kopniaków z półobrotu.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: aby grać w grę, nie musimy mieć dostępu do internetu – połączenie z siecią jest wymagane jedynie do pobrania aplikacji. W końcu mamy być jak Chuck Norris, a on nie korzysta z internetu – on zna go na pamięć.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close