TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nowa aktualizacja Android Wear wprowadzi komunikację między zegarkami

Nowa aktualizacja Android Wear wprowadzi komunikację między zegarkami

Nadchodząca aktualizacja Android Wear zapowiada się na jedną z ciekawszych w ostatnim czasie, przynosząc szereg zmian i nowych funkcji do urządzeń opartych na platformie od Google.

Wprowadzone zostaną interaktywne tarcze zegarka, jak również nowe gesty sterowania, które będzie można dostosować do indywidualnych preferencji i dzięki nim zmieniać wygląd wspomnianych tarcz, wyświetlać na nich dodatkowe informacje oraz w szybki sposób uruchamiać poszczególne aplikacje. Oprócz tego można się spodziewać zmian w wyglądzie systemu, aczkolwiek nie wiadomo, w jak dużym stopniu. Inną nowością ma być funkcja komunikacji „Together”, która umożliwi użytkownikom smartwatchy z Android Wear kontaktowanie się między sobą przy pomocy urządzenia, wysyłając wiadomości, emotikony, naklejki, szkice itd. Podobne rozwiązanie jest już dostępne w Apple Watch. Aktualizacja początkowo miała zostać udostępniona 28 lipca, lecz obecnie spekuluje się, że cały proces ruszy w sierpniu, z uwagi na chęć większego dopracowania nowej wersji systemu i zawarcia planowanych funkcji.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy
50%
3 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top