Nowe informacje o nadchodzących iPadach

Nowe informacje o nadchodzących iPadach

Przed zbliżającą się premierą nowego tabletu firmy Apple pojawia się na jego temat coraz więcej doniesień. Ostatnie mówią o szczegółach specyfikacji i… złotej obudowie.

Informacje o szczegółach budowy nowego iPada Air dostarczyli dziennikarze serwisu The Michael Report, którzy ponoć widzieli zdjęcia nadchodzącego modelu oraz fragmenty jego specyfikacji.

Wynika z nich, że zapowiadane urządzenie Apple’a będzie wyposażone w ekran o przekątnej 9.7 cala, procesor A8 (ten sam co w smartfonach iPhone 6) i 2 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o pojemność pamięci falsh, to iPad Air ma występować w aż czterech wersjach – z 16, 32, 64 lub 128 GB przeznaczonymi na dane użytkownika.

news-apple-ipad2-2 Nowe informacje o nadchodzących iPadachDziennikarzom serwisu The Michael Report udało się też ustalić, że iPad Air zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych Touch ID, a jedna z jego wersji ma zostać umieszczona w złotej obudowie. Dla ścisłości – chodzi o kolor, a nie materiał użyty do konstrukcji obudowy.

Nowy tablet Apple, a także jego pomniejszona wersja – iPad mini – mają zostać zaprezentowane na konferencji, która według niepotwierdzonych na razie informacji odbędzie się w siedzibie Apple w Cupertino 16 października 2014 roku.

Źródło: The Michael Report

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.63%
200 głosy
20.39%
125 głosy
21.53%
132 głosy
25.45%
156 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top