Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowe paczki Internetu w Play na kartę

Play zakończył cieszącą się dużą popularnością promocję 10 GB za 10 zł i zaprezentował w jej miejsce nowe, powiększone pakiety internetowe w ofertach na kartę.

Wczoraj był ostatni dzień, w którym można było dokonać aktywacji pakietu danych 10 GB za 10 zł, który był oferowany klientom taryf prepaid od sierpnia ubiegłego roku i w tym czasie kilkukrotnie przedłużany. W zamian w Play dostępne są od teraz nowe pakiety internetowe, które zawierają dwukrotnie większą ilość danych od dotychczas dostępnych, przy jednoczesnych zachowaniu starych cen. Paczki prezentują się następująco:

  • 600 MB zamiast 300 MB za 5 zł
  • 2 GB zamiast 1 GB za 9 zł
  • 6 GB zamiast 3 GB za 20 zł

news-play-nowe-pakiety-prepaidKażda z nich dostępna jest w formie cyklicznej lub jednorazowej. Dodatkowo, w pierwszym przypadku za drugie i każdej kolejne przyznanie pakietu jego wielkość ulega zwiększeniu do odpowiednio 700 MB, 3 GB oraz 7 GB (za wyjątkiem Formuły Mini Max na Kartę). Operator przygotował również pakiet 600 MB za 0 zł przez 7 dni, przeznaczony dla osób, które chcą wypróbować korzystanie z Internetu w telefonie. Zmiany obowiązują też w Red Bull Mobile. news-play-nowe-pakiety-prepaid-1

Źródło: Play

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close