Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowe plany mobilne Orange

Nowa oferta mobilna Orange to cztery proste plany komórkowe z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci w kraju i w roamingu UE oraz większe niż dotychczas pakiety danych.

Szczegóły usług zawartych w każdym z abonamentów w umowie na 24 miesiące:

Pakiety danych w nowych planach komórkowych można połączyć z tymi zawartymi w nowych planach internetu mobilnego. Po wykorzystaniu GB w telefonie automatycznie włącza się pakiet z planu mobilnego. Jest on dostępny dla wszystkich osób zarejestrowanych na koncie klienta, które korzystają z kart SIM na usługi komórkowe.

Wybierając opcję Standardową, Optymalną lub Wzbogaconą, można dokupić dowolną liczbę dodatkowych kart SIM w Planie Komórkowym Standardowym za 19.99 zł, czyli o połowę taniej. W każdym z nich zawarte są nielimitowane rozmowy w Polsce i roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 5 GB danych, w tym 2 GB do wykorzystaniu w UE.

orange-plany-mobilne-duet

Do oferty można dobrać smartfony w promocyjnych cenach. Przykładowo za LG Q6 zapłacimy na start 99 zł oraz miesięczną ratę w wysokości 41 zł, a za LG K10 (2017) 0 zł na start z ratą 30 zł.

Źródło: Orange
Back to top button