Nowe plany mobilne Orange

orange

Nowa oferta mobilna Orange to cztery proste plany komórkowe z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci w kraju i w roamingu UE oraz większe niż dotychczas pakiety danych.

Szczegóły usług zawartych w każdym z abonamentów w umowie na 24 miesiące:

Pakiety danych w nowych planach komórkowych można połączyć z tymi zawartymi w nowych planach internetu mobilnego. Po wykorzystaniu GB w telefonie automatycznie włącza się pakiet z planu mobilnego. Jest on dostępny dla wszystkich osób zarejestrowanych na koncie klienta, które korzystają z kart SIM na usługi komórkowe.

Wybierając opcję Standardową, Optymalną lub Wzbogaconą, można dokupić dowolną liczbę dodatkowych kart SIM w Planie Komórkowym Standardowym za 19.99 zł, czyli o połowę taniej. W każdym z nich zawarte są nielimitowane rozmowy w Polsce i roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 5 GB danych, w tym 2 GB do wykorzystaniu w UE.

orange-plany-mobilne Nowe plany mobilne Orange

Do oferty można dobrać smartfony w promocyjnych cenach. Przykładowo za LG Q6 zapłacimy na start 99 zł oraz miesięczną ratę w wysokości 41 zł, a za LG K10 (2017) 0 zł na start z ratą 30 zł.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top