Nowe prepaidy Plusa: Umarł król, niech żyje król!

Nowe prepaidy Plusa: Umarł król

Plus nie szczędzi środków i pomysłów na wypromowanie swojej najnowszej marki – Plush. Z tego względu bez echa przeszło usunięcie starej oferty Więcej i zastąpienie jej atrakcyjniejszą Bez limitu.

Po części jest to spowodowane faktem, że sama oferta jest niemal kopią Plush. Operator zdecydował się na ten ruch, gdyż nie chce zmuszać klientów do natychmiastowego przejścia na nową markę. Jednocześnie chce oferować równie korzystne warunki w różnych ofertach. Z drugiej jednak strony, Plus liczy na samoistne przejście użytkowników starszych taryf do reklamowanego niegrzecznym miśkiem Plusha.
news-plus-bezlimitu-2 Nowe prepaidy Plusa: Umarł król, niech żyje król!

Nie oznacza to jednak, że nowa propozycja operatora nie jest warta uwagi. Zasada jej działania jest taka sama, jak w Plush, Formule na kartę Play lub JUMP! T-Mobile. Klient po aktywacji oferty może włączyć jeden z czterech pakietów, które reaktywują się co miesiąc. Uznać je można za pewną formę taryf, gdyż nie można ich łączyć. Niestety, w zamian użytkownik musi co miesiąc uiszczać opłatę za korzystanie z danej usługi. Do wyboru są:

Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie

– za 10 zł miesięcznie użytkownik może za darmo dzwonić i SMS-ować we własnej sieci
Rozmowy bez limitu

– w zamian za 25 zł miesięcznie można za darmo rozmawiać ze wszystkimi sieciami komórkowymi. Niestety, usługa nie obejmuje numerów stacjonarnych.
Rozmowy i SMS-y bez limitu

– taryfa za 30 zł miesięcznie. Do darmowych rozmów ze wszystkimi dochodzą bezpłatne SMS-y. Niestety, tutaj również nie zostały ujęte numery stacjonarne. Nie ma też darmowych MMS-ów.
Rozmowy i SMS-y bez limitu + 0.5 GB

– najdroższa z taryf. Za 35 zł miesięcznie klient ma darmowe rozmowy i SMS-y ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 500 MB. Zużycie tego ostatniego aktywuje tzw. bezpieczny Internet, który powoduje, że dalsza transmisja jest bezpłatna, ale jej prędkość spada do 32 kb/s.

Widać więc, że jest to kopia Plush (tak jak np. JUMP! na kartę i Heyah Tygodniówka). Wyjątek stanowi najtańsza z taryf, która dostępna jest jedynie tutaj. Brakuje też darmowego dostępu do Facebooka i Twittera, co sugeruje, że w przeciwieństwie do Plush, oferta ta nie jest skierowana bezpośrednio do młodzieży. W zamian jednak użytkownicy otrzymują bonus do doładowania w przypadku zasileń o wartości powyżej 100 zł.

Fanów mobilnego Internetu powinny też ucieszyć całkiem korzystne pakiety internetowe (300 MB, 500 MB, 1 GB) w cenach od 5 do 10 zł.

Migracja ze starszych ofert Plusa do Bez limitu jest darmowa, ale tylko do 30.10.2014. Później będzie kosztować 3 zł. Aktywować ofertę można zarówno krótkim kodem *147*20#, jak i kupując odpowiedni starter.

Skrócona analiza Plus na kartę bez limitu dostępna jest na stronie:
https://teleguru.pl/mix/plus_na_kart%C4%99_bez_limitu_104

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
36.07%
242 głosy
19.97%
134 głosy
22.8%
153 głosy
21.16%
142 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top