Nowe taryfy rodzinne Jump! w T-Mobile

Nowe taryfy rodzinne Jump! w T-Mobile

Od 2 marca bieżącego roku będzie można skorzystać z nowej oferty T-Mobile, w ramach której można dokupić nawet cztery dodatkowe kontrakty z kartą SIM za jedyne 30 zł każdy. Natomiast dla osób często korzystających z Internetu, operator zwiększył pakiety danych w abonamencie.

Przenosząc numer do T-Mobile i wybierając abonament od 49.99 zł, można dokupić kolejny, na tych samych warunkach, ale w lepszej cenie. Każdy kolejny kontrakt z kartą SIM klient otrzyma za jedyne 30 zł miesięcznie. Do taryfy Comfort, Relax i Max można dokupić do 4 dodatkowych takich samych kontraktów lub łączyć je z ofertą telefonii stacjonarnej w cenie 9.99 zł w propozycji SIM Only. Do zestawu klient może również dołączyć rodzinną ofertę Internetową z routerem Wi-Fi 25 GB danych miesięcznie za 29.99 zł.

news-jump-family-tmobile-1 Nowe taryfy rodzinne Jump! w T-MobileNowe taryfy Jump! są świetną opcją dla użytkowników lubiących dużo rozmawiać i być zawsze online – wybrane warianty abonamentowe zostały wyposażone w większe niż dotychczas pakiety danych, dzięki czemu nie trzeba się martwić, czy Internetu starczy „do pierwszego”. Klient ma także możliwość zwiększenia pakietu zgodnie z potrzebami.

W optymalnej taryfie Relax za 59.99 zł, T-Mobile oferuje w pełni nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y, a także pakiet internetowy 3 GB, usługę NaviExpert oraz pakiet KIDS w strefie T-Mobile w Player.pl na cały czas trwania umowy.

news-jump-family-tmobile-1 Nowe taryfy rodzinne Jump! w T-MobileNowe taryfy dostępne są również w ofercie z takimi smartfonami jak: Samsung Galaxy S5, HTC One czy Sony Xperia Z3.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
35.96%
73 głosy
20.69%
42 głosy
29.06%
59 głosy
14.29%
29 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top