Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Noworoczne zmiany roamingowe w Orange

Od 1 stycznia 2018 roku Orange zwiększa pakiety GB w roamingu w UE w ramach abonamentu i obniża cenę MB po wykorzystaniu pakietu.

Przykładowo w Orange Love dla usługi telefon komórkowy aktualny pakiet danych w roamingu UE wynosi 2.52 GB, a od Nowego Roku będzie to 3.22 GB miesięcznie.

Zmiana dotyczy ofert abonamentowych i na kartę w zakresie opłat pobieranych po przekroczeniu miesięcznych pakietów GB, przysługujących klientom zgodnie z planem taryfowym oraz opłat dodatkowych za usługi transmisji danych i wysyłanie MMS-ów w romiangu, które mogą zostać doliczone w przypadku ich wykorzystywania niezgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania.

Opłata za pobranie 1 MB transmisji danych oraz wysłanie MMS w roamingu na terenie państw Strefy 1, tzn. krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu, od 1 stycznia 2018 r. będzie wynosic 0.03 zł (0.02 zł + VAT).

Zmiany cenników transmisji danych wynikają z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 531/2012 zmienionego Rozporządzeniem 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie roamingu wewnątrz Unii.

Źródło: Orange
Back to top button