Nowości w sieci Heyah. Startuje sprzedaż limitowanych starterów na kartę

Nowości w sieci Heyah. Startuje sprzedaż limitowanych starterów na kartę

11 lutego rusza sprzedaż starterów z limitowanej edycji Heyah na kartę, gwarantujące nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile zawsze za darmo i Internet do smartfona za 3 zł.

Oferta włącza się automatycznie po jednorazowym doładowaniu kwotą 20 zł lub więcej i jest dostępna za darmo, zawsze kiedy jest ważne konto. Ponadto, za jedyne 3 zł Heyah oferuje pakiet Internetu 250 MB, z którego można korzystać przez cały tydzień. Pakiet aktywuje się po pierwszym połączeniu z Internetem. W kolejnych tygodniach usługa odnawia się na identycznych zasadach – wystarczy tylko utrzymać stan konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Z ofert mogą skorzystać także klienci Heyah, którzy posiadają taryfę Dniówka. Ofertę „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile za darmo”

można aktywować poprzez wpisanie kodu *100*890# w ciągu 3 dni od doładowania konta kwotą minimum 20 zł. „Internet 250 MB na tydzień”

za 3 zł włącza kod *100*892#. Użytkownicy taryfy Dniówka mogą także otrzymać nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci przez cały tydzień za 3 zł – wystarczy dokonać aktywacji usługi kodem *100*891#.

Klienci Heyah z taryfą Dniówka mogą również nadal bez limitów dzwonić do wszystkich przez cały tydzień za jedyne 7 zł. Wystarczy aktywować usługę kodem *100*818#, a opłata zostanie pobrana po pierwszym połączeniu z dowolnym numerem komórkowym.

Aktywacja nowych promocji spowoduje automatyczną dezaktywację wybranych ofert, w tym: Rok Internetu za darmo, Rok SMSów za darmo, Dniówka Rozmów w Heyah i T-Mobile oraz Dniówka SMSów do wszystkich sieci. Z kolei klienci Heyah na kartę, którzy posiadają taryfę Nowa Heyah lub Taryfę Pakietową, celem skorzystania z powyższych ofert, powinni zmienić je na Dniówkę kodem *100*812#, a następnie aktywować nowe pakiety.

Limitowane startery Heyah na kartę można znaleźć w sklepach T-Mobile oraz w innych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.94%
52 głosy
16.58%
32 głosy
26.42%
51 głosy
30.06%
58 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top