Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowy flagowiec Samsunga jeszcze w tym roku

Samsung Galaxy S8 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że Koreańczycy planują wypuścić w tym roku jeszcze jeden flagowy model. 

Jakiś czas temu pojawił się komunikat prasowy Samsunga mówiący o dużym prawdopodobieństwie pojawienia się kolejnego modelu w drugiej połowie roku. Nie ma pewności o jaki smartfon chodzi, jednak z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że będzie to Galaxy Note 8. Zwłaszcza, że zgodnie z tradycją firmy niedługo po wypuszczeniu flagowca z serii S pojawia się kolejny Note. Wskazuje na to również informacja, że mimo problemów s Galaxy Note 7, Samsung planuje kontynuować serię urządzeń z dużym wyświetlaczem.

Wcześniejsze informacje na temat Note 8 mówiły między innymi o podwójnym aparacie oraz 6,4″ ekranie 4K. Pojawiające się w Sieci rendery wskazują na obecność pisaka S-Pen, który występował również w poprzednich odsłonach serii Note. Możemy się też spodziewać podobnego interfejsu oraz technologii zastosowanych w Galaxy S8 i S8+. Wszystkie te informacje to niestety pogłoski, więc nie ma pewności co dokładnie Samsung ma nam do zaoferowania.

Wypuszczenie Galaxy Note 8 jeszcze w tym roku to bardzo dobry krok koreańskiej firmy. Zwłaszcza, że poprawiona wersja Note 7 ma być dostępna jedynie w Azji. Oznacza to, że pojawienie się Note 8 na pewno szybko załatałoby lukę pozostawioną po wycofaniu poprzedniej edycji ze sklepów.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close