Nowy Pixel Google z zakrzywionym wyświetlaczem

Nowy Pixel Google z zakrzywionym wyświetlaczem

Wszystko wskazuje na to, że następca Google Pixel z 2016 roku może otrzymać zakrzywiony ekran. Źródła donoszą, że firma Google zaproponowała producentowi wyświetlaczy LG Display Co. ponad 880 milionów dolarów za wyprodukowanie nowych ekranów OLED.

Nie ma jednak oficjalnych informacji co do nawiązania porozumienia w tej sprawie. Nikogo nie powinno dziwić zainteresowanie Google nowym kształtem ekranów. Patrząc na konkurecję widać, że zakrzywione wyświetlacze są obecnie hitem na rynku smartfonów. Dlaczego jednak firma z Mountain View zdecydowała się na współpracę z LG, a nie z Samsungiem? Jedną z przyczyn może być podpisana wcześniej umowa między koreańskim producentem a firmą Apple na której zlecenie mają wyprodukować ekrany do najnowszego iPhone 8. Możliwe, że współpraca z LG była jedynym rozsądnym posunięciem Google dającym szansę na szybszą premierę nowego Pixela.

Mówi się, że Pixel 2 ma się pojawić w dwóch wersjach – flagowej i budżetowej. Google tez pracuje podobno nad udoskonaleniem aparatu oraz testuje procesory Qualcomm i Intela. Najnowszy Pixel ma zawierać te udogodnienia, których zabrakło w poprzedniej odsłonie, na przykład wodoodporność.

Źródło: Thenextweb

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top