Nowy Smart Plan w Orange. Abonament już od niecałych 10 zł

Nowy Smart Plan w Orange. Abonament już od niecałych 10 zł

Od dziś można skorzystać z nowych ofert abonamentowych Orange, w których najtańsza taryfa daje możliwość skorzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich za 99 groszy dziennie.

Oferta została przygotowana m.in. dla osób, które nie potrzebują nowego smartfona, ale wolą zapłacić mniejszą sumę za abonament. Super Smart Plan jest tak zwaną ofertą tylko SIM (korzysta z nich około jednej czwartej klientów postpaid w Orange). W nowej ofercie operator proponuje trzy opcje, wśród których abonament za niecałe 10 zł jest najtańszą. Dostępne są tam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y – wszystko za 99 groszy dziennie. Aktywacja następuje w chwili wykonania połączenia lub wysłania wiadomości tekstowej. Różnica w cenie abonamentów wynika ze sposobu ich kupienia. Oczywiście, przez Internet najtaniej.

Z dokładnym cennikiem i dostępnymi w ramach oferty pakietami można zapoznać się w tabelce poniżej.

news-orange-super-smartplan Nowy Smart Plan w Orange. Abonament już od niecałych 10 zł– Regulamin nowej oferty Super Smart Plan.
– Cennik oferty Super Smart Plan.

Nowe Super Smart Plany można od dziś kupić w salonach Orange i w sprzedaży telefonicznej, natomiast w sklepie internetowym pojawią się już jutro.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.32%
65 głosy
17%
42 głosy
43.72%
108 głosy
12.96%
32 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top