TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nowy smartfon Apple’a na renderach

W tym roku Apple planuje zaprezentować trzy nowe iPhone’y, wśród których znajdą się dwa modele z ekranem OLED oraz 6,1-calowy smartfon z wyświetlaczem LCD. Do internetu trafiły rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd ostatniego z nich.

Przedstawiony smartfon będzie najtańszym z tegorocznego zestawienia Apple’a, a jego cena w momencie premiery ma być porównywalna do startowej ceny iPhone’a 8. Na górnej krawędzi ekranu znajdzie się wprowadzony w modelu X notch, który stanie się teraz jednym ze standardowych elementów wzornictwa iPhone’ów. Z tyłu natomiast znajdzie się pojedynczy aparat o okrągłym kształcie, nieco większy niż w przypadku „ósemki”. Tylny panel urządzenia będzie wykonany ze szkła, co umożliwi bezprzewodowe ładowanie. Zabrakło natomiast czytnika odcisków palców, co sugeruje, że z zabezpieczeń biometrycznych Apple będzie oferować już tylko Face ID.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top