Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowy smartfon Nokii z certyfikatem Bluetooth. Czy to globalny wariant X6?

Wczoraj Nokia zaprezentowała swój najnowszy model X6, który będzie sprzedawany wyłącznie w Chinach. Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat innych wariantów urządzenia, jednak najnowsze informacje sugerują, że fińska firma szykuje się do wydania globalnej wersji X6.

Nowy model Nokii nosi numer TA-1103 (chińska X6 to TA-1099) i otrzymał właśnie certyfikat Bluetooth. To oznacza, że już niedługo może zostać oficjalnie zaprezentowany. To pierwsze informacje na temat modelu o tym numerze. Podobieństwo numeru do X6 oraz fakt, że pierwsze dane pojawiły się dzień po premierze wspomnianego urządzenia, pozwala myśleć, że chodzi właśnie o międzynarodową wersję tego smartfona.

Świeżo wydana Nokia X6 korzysta z 8-rdzeniowego Snapdragona 636 o maksymalnym taktowaniu 1,8 GHz, wspieranego przez 3, 4 lub 6 GB pamięci RAM 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii wynosi 3 000 mAh. Ekran X6 ma przekątną 5,8 cala i rozdzielczość 1 080 na 2 280 pikseli, a na jego górnej krawędzi umieszczono popularne wcięcie. Rozdzielczości aparatów wynoszą 16 MP z przodu i 16+5 MP z tyłu.

Źródło: Nokiapoweruser
Back to top button