Wiadomości

Nowy smartfon Xiaomi z podwójnym aparatem w bazie TENAA

Na stronie chińskiej agencji TENAA pojawił się wpis na temat nowego modelu Xiaomi, który obecnie znany jest pod nazwą M1803E6E. Najprawdopodobniej będzie to kolejne urządzenie z serii Redmi.

Nowy smartfon Xiaomi będzie wyposażony w 6-calowy ekran LCD o skromnej rozdzielczości 720p i proporcjach 18:9. Pojemność baterii wynosi 3 000 mAh. M1803E6E napędzany jest nienazwanym 8-rdzeniowym procesorem o maksymalnym taktowaniu 2 GHz. Nadchodzący model z linii Redmi będzie sprzedawany w trzech wariantach pamięciowych: 2 GB RAM + 16 GB ROM, 3 GB RAM + 32 GB ROM oraz 4 GB RAM + 64 GB ROM. Choć we wpisie w TENAA zabrakło szczegółów na temat rozdzielczości wszystkich obiektywów, możemy dowiedzieć się, że ich łączna liczba to 3, co sugeruje podwójny aparat na tylnym panelu. Rozdzielczość głównego obiektywu wynosi 12 megapikseli.

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close