Nowy spot reklamowy zachęcający klientów do sieci Plus GSM

majewski plus gsm 850x478

Plus GSM przygotował kampanię reklamową, która ma zachęcić do korzystania przez klientów z oferty Ja+ na kartę. Szymon Majewski wraz z aktorką Magdaleną Lamparską wybierają sukienkę zapewniają, że „różowy jest przereklamowany”, „pomarańczowy jest passé”,„we fioleciku można nieźle utknąć”, a „w tym sezonie liczy się tylko zielony”.

Nowy spot reklamowy zawiązujący do barw konkurencji ma za zadanie uświadomić odbiorców, że zarejestrowanie numeru na kartę w innej sieci nie oznacza konieczności korzystania w jej oferty cały czas. Klient w każdym momencie może skorzystać z usług konkurencyjnych sieci.

Reklama została przygotowana z okazji odświeżenia oferty prepaid operatora. Teraz wybierając Ja+ na kartę możemy otrzymać tańsze pakiety usług dodatkowych, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci, rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo, bezpłatny dostęp do Facebooka w pakiecie za 29 złotych, rok ważności konta na połączenia wychodzące za darmo oraz pakiet IPLA za 0 złotych przez miesiąc. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziecie tutaj.

Źródło: Plus gsm

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top