Nowy wygląd faktur w Play

Play przedstawił nowy, bardziej przejrzysty wzór faktur oraz e-awizo wysyłanych do swoich klientów abonamentowych, którzy stanowią niemal połowę wszystkich abonentów operatora.

Zbierając i analizując informacje zwrotne od klientów Play ustalił, że wcześniejszy projekt dokumentu wymaga przeprojektowania – „Podczas całego procesu pracowaliśmy bardzo blisko z klientami, słuchaliśmy ich historii, współprojektowaliśmy faktury, testowaliśmy różne wersje dokumentu” – poinformował operator na swoim oficjalnym blogu. news-play-nowa_faktura-1 Nowy wygląd faktur w PlayCelem zmian była przede wszystkim przejrzystość i to, żeby klient bez wysiłku był w stanie dowiedzieć się, skąd wzięła się kwota do zapłaty, która jest prezentowana na dokumencie. Nowy wzór został wprowadzony zarówno do samej faktury, jak i e-awizo, czyli powiadomienia na maila o wystawieniu e-faktury. Przygotowana została także specjalna strona, na której można zobaczyć, jak zmieniła się faktura – www.nowa-faktura.pl.pl.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
14 głosy
39.29%
11 głosy
10.71%
3 głosy
0%
0 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze