Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Oficjalne zdjęcia i data prezentacji Moto Z2 Play

Coraz więcej wiemy na temat nadchodzącego flagowca Motoroli. Większość informacji dotyczy Moto Z2 Play, co sugeruje, że ten wariant zostanie zapowiedziany najwcześniej. Parę dni temu w Sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia oraz prawdopodobna data oficjalnego ogłoszenia.

Rodzina Motoroli rośnie w siłę. Co chwile słyszymy o kolejnym modelu, który już niedługo może trafić na sklepowe półki. Jednak zawsze największe zainteresowanie budzą flagowce. Nie inaczej jest w tym przypadku, zwłaszcza, że Motorola Moto Z (wtedy jeszcze jako Lenovo Moto Z) odniosła niemały sukces w zeszłym roku.

 

Najnowsze zdjęcie przedstawia 3 warianty kolorystyczne nowego flagowca: biało-złoty, czarno-szary oraz biało-srebrny. Na wyświetlaczach widać grafikę, która ma zapewne promować Moto Z2 Play. Ten sam model pojawił się również na plakacie reklamującym oficjalną konferencję Motoroli. Mimo że, nie jest powiedziane o jaki model chodzi to występowanie tego samego modela wskazuje, że może być to oficjalna prezentacja Motoroli Moto Z2 Play. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 1 czerwca.

Moto-Z2-Play-1

Ze wcześniejszych informacji wiemy, że Moto Z2 Play ma mieć procesor Qualcomm Snapdragon 626, 4 GB RAM, baterię o pojemności 3000 mAh oraz Androida Nougat w wersji 7.1.1.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close