Wiadomości

OnePlus 3 oraz OnePlus 3T dostaną Androida O

Android O zawita na smartfonach OnePlus 3 oraz OnePlus 3T. Taką informację przekazał dziś na Twitterze Pete Lau, który jest dyrektorem generalnym marki OnePlus. Decyzja o aktualizowaniu tych modeli może dziwić, ponieważ niebawem swoją premierę będzie mieć OnePlus 5. Tweet potwierdza jednocześnie, że urządzenie zadebiutuje z najnowszą wersją Androida.

Nieznane szczegóły

Nie jest znana dokładna data wypuszczenia uaktualnień do OnePlus X i OnePlus 3T. Pete Lau nie wspomniał nic o leciwych już OnePlus 2 oraz OnePlus X. Może to oznaczać, że firma całkowicie zrezygnowała już ze wsparcia tych modeli, które są nadal popularne wśród użytkowników. Przypomnijmy, że jakiś czas temu firma zapowiedziała „czyszczenie magazynów” z modelu 3T, który ma być wyparty przez nadchodzącą piątkę. OnePlus na początku tego roku zakończyła produkcję tego urządzenia.

Co wiemy o OnePlus 5?

W sieci już od dłuższego czasu możemy znaleźć informację o nadchodzącym OnePlus 5. Smartfon ten zostanie najprawdopodobniej wyposażony w 5,5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), ośmiordzeniowy układ Snapdragon 835 z grafiką Adreno 540 oraz 6 GB pamięci operacyjnej LPDDR4. Na tyle nowego „pogromcy smartfonów” mamy znaleźć podwójny aparat 16 megapikseli tworzony we współpracy z DxO, a nad ekranem zostanie umieszczona kamera również z optyką 16 megapikseli. Na pliki zostanie przygotowane 64 lub 128 GB pamięci na pliki, a za zasilanie odpowie ogniwo o pojemności 3400 mAh wspierające technologię szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close