Wiadomości

OnePlus 6: premiera opóźni się do 18 maja

Kolejna edycja „zabójcy flagowców” od chińskiego producenta OnePlus pojawiała się już w wielu wyciekach. Ostatnio na przykład dowiedzieliśmy się, że premiera OnePlusa 6 odbędzie się już 5 maja. Według najnowszych informacji fani tej firmy będą musieli jednak poczekać dwa tygodnie dłużej.

„Szóstka” ma pojawić się najpierw w Indiach – smartfon zostanie zaprezentowany 19 maja i będzie kosztować 40 000 rupii, czyli około 2 000 zł lub 600 dolarów. Będzie to zatem najdroższy model OnePlus. Wśród jego specyfikacji znajdziemy elementy takie jak ekran o proporcjach 18:9 z wcięciem przy górnej krawędzi, 8-rdzeniowy topowy procesor Snapdragon 845, 8 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca na dane użytkownika. Pojawi się tu także podwójny aparat i certyfikat pyło- i wodoodporności IP67.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close