Wiadomości

OnePlus 6: wyciekły rendery

Zaledwie parę dni przed premierą OnePlusa 6 niemiecki oddział sklepu Amazon przypadkowo umieścił urządzenie na swojej stronie. Dzięki temu poznaliśmy jego specyfikację, europejską cenę, a także otrzymaliśmy kilka oficjalnych renderów chińskiego „zabójcy flagowców”.

Według Amazona OnePlus 6 będzie dostępny do kupienia od 22 maja. Ceny na Starym Kontynencie zaczną się od 519 euro (2 250 zł) za wersję 64 GB, kończąc na 569 euro (2 500 zł) za wariant z 128 GB. Smartfon dostępny będzie w kolorach czarnym i… czarnym – jedna z wersji kolorystycznych będzie matowa, a druga połyskująca. Dodatkowo ma pojawić się limitowana edycja z białą obudową. Ponadto zobaczymy tu wcięcie w górnej krawędzi wyświetlacza, podwójny aparat i umieszczony pod nim czytnik linii papilarnych. Smartfon napędzany będzie 8-rdzeniowym Snapdragonem 845, a obraz będzie wyświetlany na 6,3-calowym ekranie o rozdzielczości 1 080 na 2 280 pikseli.

Source: Winfuture, 103195.html
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close