TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OnePlus 6 zostanie zaprezentowany 5 maja

Chińska firma OnePlus szykuje się do zaprezentowania światu swojego nowego smartfona. Poznaliśmy już dzień premiery modelu 6 – do internetu wyciekł plakat wydarzenia, na którym widnieje data 5 maja 2018.

Na razie nie znamy żadnych oficjalnych informacji na temat OnePlusa 6, jednak zdążyło pojawić się wiele wycieków. W kwestii designu OnePlus podąży za zapoczątkowanym przez Apple trendem umieszczania wcięcia na przedni aparat w górnej krawędzi ekranu, a także postara się jeszcze bardziej zwęzić ramki wokół wyświetlacza. Sam ekran będzie mieć proporcje 18:9 i rozdzielczość QHD. W roli procesora pojawi się Snapdragon 845, a na tylnym panelu znajdziemy podwójny aparat.

oneplus6-plakat-595x850 OnePlus 6 zostanie zaprezentowany 5 maja

Po wiosennej premierze modelu 6 planowane jest przedstawienie ulepszonej wersji – 6T – jesienią tego roku. Podobnie postąpiono w przypadku 3 i 3T oraz 5 i 5T. OnePlus 6 będzie sprzedawany w trzech wariantach pamięciowych: 6 GB + 64 GB, 6 GB + 128 GB oraz 8 GB + 256 GB.

Źródło: Gizchina

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top