Wiadomości

OnePlus 6 zostanie zaprezentowany 5 maja

Chińska firma OnePlus szykuje się do zaprezentowania światu swojego nowego smartfona. Poznaliśmy już dzień premiery modelu 6 – do internetu wyciekł plakat wydarzenia, na którym widnieje data 5 maja 2018.

Na razie nie znamy żadnych oficjalnych informacji na temat OnePlusa 6, jednak zdążyło pojawić się wiele wycieków. W kwestii designu OnePlus podąży za zapoczątkowanym przez Apple trendem umieszczania wcięcia na przedni aparat w górnej krawędzi ekranu, a także postara się jeszcze bardziej zwęzić ramki wokół wyświetlacza. Sam ekran będzie mieć proporcje 18:9 i rozdzielczość QHD. W roli procesora pojawi się Snapdragon 845, a na tylnym panelu znajdziemy podwójny aparat.

oneplus6-plakat

Po wiosennej premierze modelu 6 planowane jest przedstawienie ulepszonej wersji – 6T – jesienią tego roku. Podobnie postąpiono w przypadku 3 i 3T oraz 5 i 5T. OnePlus 6 będzie sprzedawany w trzech wariantach pamięciowych: 6 GB + 64 GB, 6 GB + 128 GB oraz 8 GB + 256 GB.

Source: Gizchina
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close