TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OnePlus może pokazać nowego smartfona w przyszłym tygodniu

OnePlus może pokazać nowego smartfona w przyszłym tygodniu

Oferta OnePlus w tym roku poszerzy się o kolejny model smartfona. Według słów współzałożyciela firmy, Carla Pei, do sprzedaży trafi on w okolicach świąt. Prezentacji rzekomego OnePlus X możemy się jednak spodziewać już 12 października.

Chociaż nazwa urządzenia, jak i data jego ujawnienia nie zostały oficjalnie potwierdzone, na należącym do CEO OnePlus – Liu Zuoho – profilu Weibo pojawiła się grafika ukazująca mapę, na której linie układają się w literę „X”, co jest pewną poszlaką na temat prawdopodobnego nazewnictwa nowej słuchawki producenta. Natomiast wspomniana data pokrywa się z terminem zapowiedzianej wczoraj konferencji, która odbędzie się w Indiach i na której obecni będą najważniejsi przedstawiciele OnePlus. news-oneplus_x-2 OnePlus może pokazać nowego smartfona w przyszłym tygodniuWedług Carla Pei, nowy smartfon będzie przeznaczony dla tych, którzy bardziej cenią design zamiast specyfikacji. Nie oznacza to jednak, że OnePlus X nie będzie wystarczająco wydajnym urządzeniem. Najnowsze doniesienia sugerują, że zostanie on wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795 o taktowaniu 2.2 GHz, wspomagany przez układ graficzny PowerVR G6200 oraz 2 GB pamięci RAM DDR3 i 32 GB wbudowanej pamięci flash. Poza tym telefon ma mieć aparat główny 13 Mpix z sensorem Sony IMX258, przesłoną f/2.0 i możliwością nagrywania w 4K oraz przednią kamerkę 5 Mpix do selfie i wideorozmów. Przewidywaną konfigurację zamykają złącze USB typu C, NFC, bateria o pojemności 3000-3100 mAh, jak również Android 5.1.1 Lollipop lub Android 6.0 Marshmallow. Cena modelu ma wynieść około 249 dolarów.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
12.5%
1 głosy
50%
4 głosy
0%
0 głosy
37.5%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top